Moja Gdynia

Moja Gdynia

poniedziałek, 12 września 2011

Ruszy budowa kompleksu hotelowego przy Polance Redłowskiej?

Inwestor Business & Spa Hotel w Gdyni nawiązał współpracę z firmą konsultingowo-projektową – Tebodin Poland

Projekt Gdynia-1 Sp. z o. o. – spółka powołana do realizacji inwestycji hotelowej wraz z zapleczem rekreacyjnym na Polance Redłowskiej w Gdyni – nawiązała współpracę z firmą Tebodin Poland Sp. z o. o. Zgodnie z umową, firma Tebodin Poland została zaangażowana do kompleksowego zarządzania projektem oraz prowadzenia wielobranżowego nadzoru inwestorskiego na terenie inwestycji.

W ramach zarządzania projektem Tebodin Poland przejmuje kontrolę nad terminowością wykonania robót oraz zgodnością przebiegu procesu inwestycyjnego z założonym budżetem oraz harmonogramem robót. Firma odpowie także za nadzór, koordynację i opiniowanie wszystkich prac projektowych na terenie inwestycji oraz wybór firm wykonawczych. Ponadto Projekt Gdynia-1 upoważnił Tebodin Poland do reprezentowania interesów firmy w kontaktach oraz działaniach z urzędami. Umowa z Inwestorem została podpisana 31
sierpnia br.

– Zależy nam na realizacji inwestycji zgodnie z najwyższym standardem oraz sporządzonym harmonogramem, stąd też zdecydowaliśmy się powierzyć nadzór nad przebiegiem prac firmie z wieloletnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku – tłumaczy Dariusz Guzek, właściciel spółki Projekt Gdynia-1 Sp. z o. o. – Tebodin Poland ma na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie kompleksowego zarządzania projektami oraz prowadzenia nadzoru inwestorskiego, w tym również na rynku trójmiejskim.

Tebodin Poland jest wiodącą na polskim rynku firmą konsultingowo-projektową, która stanowi część międzynarodowej struktury Tebodin Consultants & Engineers, w skład której wchodzi 50 biur działających w 20 krajach. Tebodin Poland zatrudnia ponad 300 inżynierów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, realizując przedsięwzięcia komercyjne, takie, jak: centra handlowe, budynki biurowe, hotele, obiekty sportowe oraz inwestycje mieszkaniowe.

Spółka odpowiada m. in. za takie projekty lokalne, jak: Hala Widowiskowo-Sportowa Ergo Arena, budynek biurowy firmy LOTOS, przebudowa Dworca PKP w Gdyni czy rozbudowa

źródło: Anna Bielicka
Account Manager
www.personal-pr.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz