Moja Gdynia

Moja Gdynia

poniedziałek, 28 listopada 2011

Kubusiowe Mikołajki w Klifie Gdynia!

Klif Gdynia przygotował 3 grudnia dla wszystkich dużych i zupełnie małych miłośników Kubusia Puchatka i jego Przyjaciół niezwykłe Mikołajki.

Kubuś Puchatek znany jest wszystkim doskonale i od 90-ciu już lat jego przygody bawią kolejne pokolenia dzieci.  3 grudnia w Klifie Gdynia przygotowano wiele kubusiowych atrakcji dla dzieci .

Najmłodsi będą mogli bawić się wspólnie przy wystawianiu Interaktywnego Spektaklu Teatralnego pt. „Czekamy na Mikołaja!“, pośpiewać kubusiowe mruczanki i piosenki, a także uczestniczyć w wielu zabawach oraz animacjach opartych na fabule i ścieżce dźwiękowej filmu pt. „Kubuś i Przyjaciele“. W gdyńskim Klifie pojawi się także prawdziwy mostek, z którego Krzyś z misiem i Prosiaczkiem rzucali patyczki w zabawie w Misie-Patysie. Dzieci będą miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia na kubusiowym mostku, które zostanie wydrukowane w specjalnej, świątecznej oprawie. Miłośnicy przygód i gier komputerowych, także znajdą w tym dniu coś dla siebie. Na stanowisku z najnowszą grą z bohaterami opowieści o pluszowym niedźwiadku, będzie można wziąć udział w poszukiwaniu skarbów i wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Disneya. Natomiast każdy kto zechce sprawdzić jak wygląda prawdziwy domek Krzysia, zbudowany na ogromnym drzewie i odważy się zadzwonić oryginalnym dzwoneczkiem do jego drzwi, będzie mógł sprawdzić, czy zastał Krzysia na miejscu. Ponieważ Kubuś i Przyjaciele także lubią prezenty, a szczególnie miś, który kocha miodek i pszczółki, dzieci będą mogły narysować dla niego w prezencie najpiękniejszą pszczółkę. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone, a rysunki owadów trafią do zaczarowanego ula, podarowanego niedźwiadkowi. Na najmłodszych czeka także pełen kolorowych przedmiotów i atrakcji tygryskowy plac zabaw, na którym będą mogli brykać do woli. Zaplanowano także wiele gier i zabaw z nagrodami ufundowanych przez firmę Trefl. Dzień obfitujący we wspaniałe kubusiowe przygody zakończy spotkanie z Mikołajem, podczas którego dzieci zostaną poczęstowane słodkim Małym Co-Nieco.

Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza wszystkich na Kubusiowe Mikołajki!


  

źródło: Ewa Zaremba BRAND COMMUNICATIONS SP. Z O.O. – AGENCJA PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz