Moja Gdynia

Moja Gdynia

środa, 23 listopada 2011

Zimowy Magazyn Mody Klif już dostępny!


W zimowej edycji magazynu, wydawanego przez Centra Handlowe Klif, można nie tylko odnaleźć ducha magicznych Świąt Bożego Narodzenia, ale dać się ponieść szampańskiej podróży do najbardziej stylowych miejsc Sylwestrowej Nocy. Wszystko w przepysznej oprawie zdjęć i stylizacji kolekcji marek dostępnych w Centrach Handlowych Klif.
 
Boże Narodzenie to czas niezwykły, wymagający specjalnej oprawy. By pomóc w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu świątecznego, redakcja magazynu Klif opracowała propozycje kreacji, prezentów, dodatków i elementów wystroju domu, które z łatwością można odnaleźć wśród bogatej oferty sklepów Klifu Warszawa i Klifu Gdynia. Na łamach pisma czytelnicy znajdą wiele propozycji prezentów inspirowanych zmysłami. Przeczytają czym udekorować dom, by zagościła w nim prawdziwa magia Świąt.
Styliści Magazynu Mody Klif podpowiedzą także w czym spędzić niezapomnianego Sylwestra ?i jak pokreślić wyjątkowość chwili oczekiwania na Nowy Rok.
W magazynie odnaleźć można również propozycje kreacji na różnego rodzaju przyjęcia świąteczne: biznesowe, rodzinne, z przyjaciółmi. Wigilijne spotkania to szczególna okazja, kiedy warto wyglądać szykownie i odpowiednio. Na łamach magazynu eleganckie stylizacje znajdą zarówno panie, panowie jak i najmłodsi członkowie rodziny. W nowym magazynie przeczytać można także artykuły dotyczące trendów, które tej zimy dominują na wybiegach światowych projektantów. Dla prawdziwych elegantek Magazyn proponuje magię dodatków: w obecnym wydaniu magazynu obowiązuje blask, a szczególnie ten, którym błyszczą prawdziwe klejnoty. W magazynie nie mogło zabraknąć fantastycznych sesji zdjęciowych produkowanych na potrzeby Centrów Handlowych Klif przy udziale znakomitych polskich stylistów i fotografów. Zajmują one szczególne miejsce w każdym numerze Magazynu Mody Klif. Tym razem poświęcone zostały modzie na mroźne dni: wiele w nich kaszmiru, wełny, futer, delikatnych barw i mocnych akcentów w postaci skórzanych dodatków. Zwieńczeniem kreacji jest oczywiście perfekcyjnie dobrany makijaż. Jak i czym go wykonać, czym pachnieć, czytelnicy dowiedzą się ze stron poświęconych urodzie. Na łamach magazynu przeczytać można bowiem o najnowszych trendach kosmetycznych w stylu glamour. A na koniec esencjonalny  artykuł na temat doboru win na świąteczne okazje.
 
Najnowszy numer Magazynu Mody Klif dostępny jest bezpłatnie na terenie Centrów Handlowych Klif Warszawa/Klif Gdynia oraz - w wersji elektronicznej - na stronie www.klif.pl. Za pośrednictwem poczty trafił także do stałych klientów.

Centra Handlowe Klif zapraszają na świąteczne zakupy i życzą udanej lektury!  

źródło: Ewa Zaremba BRAND COMMUNICATIONS SP. Z O.O. – AGENCJA PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz