Moja Gdynia

Moja Gdynia

środa, 28 grudnia 2011

Sylwester w Gdyni


Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców i wszystkich przyjaciół Gdyni na miejskiego sylwestra pod chmurką – 31 grudnia (sobota), plac przed Centrum Gemini (ul. Waszyngtona 21). O odpowiedni nastrój zadbają: DJ SEBA – Sebastian Drausal oraz gwiazda wieczoru – Halina Mlynkova z zespołem. Przy ich muzyce wszyscy bawią się doskonale. A przecież o to chodzi!

 

W programie liczne zabawy i konkursy, do wygrania m.in. rejsy do Karlskrony, miejskie kalendarze i gadżety. Nie lada atrakcją tuż po noworocznych życzeniach złożonych mieszkańcom przez prezydenta Gdyni będą wspaniałe fajerwerki, trwające ponad 15 minut, a realizowane przez mistrzów tej profesji. To znakomity pomysł na wspólną zabawę pod chmurką, gdy nastroje są już szampańskie...

Program imprezy:

- godz. 22.30 – powitanie gdynian;

- godz. 22.35 – DJ SEBA;

- godz. 23.00 – koncert Haliny Mlynkovej z zespołem;

- godz. 23.50 – życzenia, konkursy z nagrodami i powitanie Nowego Roku;

- godz. 00.00 – pokaz sztucznych ogni;

- godz. 00.15 – DJ SEBA;

- godz. 00.45 – zakończenie imprezy.

 

Prowadzenie: Sławomir Siezieniewski i Marian Zacharewicz.

 

Organizatorzy: Miasto Gdynia, Centrum Gemini, Agencja Avanti.

 

Wiemy, że to Państwa interesuje, zatem podajemy, że z kasy Miasta na organizację zabawy sylwestrowej przeznaczona zostanie kwota 190 tys. zł brutto.Uwaga! W związku z gdyńskim sylwestrem nastąpią zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu drogowego. W godz. 18.00-1.20 zamknięta będzie al. Jana Pawła II oraz ul. Waszyngtona od skrzyżowania z ul. Pułaskiego do Skweru Kościuszki. W godz. 22.00-1.20 zamknięty zostanie dodatkowo Skwer Kościuszki na odcinku od ul. Borchardta do al. Jan Pawła II oraz wylot z ul. Armii Krajowej w ul. Borchardta.

 
źródło: Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz